Tekstilkent San. Böl. Oruçreis Mh. Tekstilkent Cad. G1 Blok No: 110 Esenler İstanbul / Turkiye
+90 212 549 62 92
+90 531 397 20 49

3 Boyutlu CNC Tel Bükme Makinaları
Syncro (S) modelimiz turret kafa sistemine entegre edilmiş , 3 adet özel dönme ve bükme kafası ile en zor bükme işlemlerinizi bile çok rahat bir şekilde yapabilecek standartta dizayn edilmiştir. Makine çalışma tel çapı olarak ; 2 mm den 16 mm ye kadar bir çok farklı model seçimi yapılabilir.

Video : İzle


Yüksek hızlı üretim hızına sahip , turret kafa sistemi ilave edilmiş , 3 boyutlu tel bükme işlemi yapabilen modelimizdir. Makinamızın kafa sistemi sınırsız derecede dönme açısına sahiptir. Makinamıza soğuk kafalama , kaynak , pah kırma ,diş açma , soğuk markalama gibi bir çok özel fonksiyon ilave edilebilir. Makine çalışma tel çapı olarak ; 2 mm den 16 mm ye kadar bir çok farklı model seçimi yapılabilir.

Video : İzle


En yeni modelimizdir , 3 boyutlu bükme , 5 servo eksenli ve çok hızlı servo kesme sistemli ve turret kafalı çoku bükme işlemine sahiptir. Makinamızın kafa sistemi sınırsız derecede dönme açısına sahiptir. Makinamıza soğuk kafalama , kaynak , pah kırma ,diş açma , soğuk markalama gibi bir çok özel fonksiyon ilave edilebilir. Makine çalışma tel çapı olarak ; 2 mm den 14mm ye kadar bir çok farklı model seçimi yapılabilir.

Video : İzle


3 boyutlu bükme yapabilen ve ekonomik olarak fiyatlandırabildiğimiz , non turret kafa sisteminli kompact bir modelimizdir. Pnömatik kesme sistemine sahiptir. Çok çeşitli ama az adetli ürünlerin yapımları için ideal bir yatırım bütçesine sahiptir. Makine çalışma tel çapı olarak ; 2 mm den 10mm ye kadar bir çok farklı model seçimi yapılabilir.

Video : İzle