Tekstilkent San. Böl. Oruçreis Mh. Tekstilkent Cad. G1 Blok No: 110 Esenler İstanbul / Turkiye
+90 212 549 62 92
+90 531 397 20 49

Basma / Çekme Yayları Yük Ölçüm Test Cihazları
Kameralı yük ölçüm sistemi , yaylara çekme ve basma yükleri uygulanması sonucunda işlemlerin daha hızlı , kameralı olacak şekilde ve daha hassas kontrol edebileceğiniz servolu sistem .

Çekme ve baskı yaylarının verilen yüklerdeki boy veya verilen boylarda yük değerlerinin ölçümünü yapan servo motorlu yay test cihazı . Cihaz servo motorlu oldugu için yaya bloklama sınırlı sayıda yorulma , belirli yüklerde bekleme …vb birçok fonksiyonu rahatça programına yazabilirsiniz. Tek ve çift yükleme hucreli olabilir. 4 farklı modeli mevcuttur.

Baskı ve çekme Yayları için farklı yüklerde ve hassasiyetlerde 3 ayrı yükleme hücresi bilgiayarlı servo sistemli yay test cihazıdır. 3 farklı çeşiti mevcuttur .

Manuel ( el ile ) yuk uygulanabilen basma ve çekme yayları için uygun dijital ekranlı yay test cihazıdır. Maksimum 100 kg yük uygulanbilir.

Otomatik servo kontrollü bilgisayarlı TORSIYON test cihazıdır. Gerekli tüm programlama bilgisayar üzerinden yapılabilir. 2 ayrı çeşidi vardır.

El ile yük verilen digital ekranlı TORSIYON test cihazıdır. Ptz ile çalışma şekline sahiptir . Masaüstü bilgisayarına bağlayıp yazılımımız ile veriler kontrol edilebilir.

Bilgisayar kontrollü servo sistem motorlu yük vermeli hassas torsiyon yaylar için dizayn edilmiştir. 3 servo eksenlidir ve güç algılama sensörü bulunmaktadır. Kritik yerlerde kullanılacak torsiyon yayların ölçümü için idealdir.

Bilgisayar kontrollü ve servo sistemli KEÇE YAYLARI ÖLÇÜM test cihazı Kullanıcı istediği boydaki yükü veya istediği yükteki boyları ayarlayabilir , ölçümlerini yapabilir sonuçlarını yazılım vasıtası ile istatiksel olarak değerlendirebilir ve raporlayabilir.